KURZY HOMEOPATIE

LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ HOMEOPATIE

V létě 2018 proběhne čtyřdenní intenzivní kurz homeopatie ve Zlíně. Zájemci se mohou hlásit na e-mail homeo@hpph.cz

Bližší informace o kurzu jsou k dispozici zde v PDF

DLOUHODOBÉ KURZY HOMEOPATIE

Nabízím dlouhodobé ucelené vzdělávání v oboru homeopatie. Můžete si vybrat ze 3 typů kurzů:

1. KOMPLETNÍ KURZ
2. SAMOSTATNÉ SUPERVIZE
3. INDIVIDUÁLNÍ VEDENÍ

HLAVNÍ LEKTOR ŠKOLY

Kurzy vede zkušený homeopat Petr Hoffmann, dip. IACH, držitel diplomu z International Academy of Classical Homeopathy (IACH) v Řecku, kde studoval pod vedením jednoho z nejvýraznějších a nejslavnějších homeopatů současnosti, Prof. George Vithoulkase. Petr přednášel několik let na Prague College of Classical Homeopathy v Praze, kde získal bohaté zkušenosti s vedením studentů homeopatie včetně praktických supervizí. Mimo vedení vlastní praxe v několika městech v České Republice se také věnuje překladům homeopatické literatury. Přeložil například knihu George Vithoulkase Homeopatie Energetická Medicína. Petr také publikuje případové studie pro odborníky homeopaty, například na serveru www.hpathy.com nebo v magazínu The American Homeopath Journal.

KOMPLETNÍ KURZ

Jedná se o kompletní studijní program, který trvá 2 roky. Tento intenzivní kurz je určen všem, kteří to s homeopatií myslí vážně a mají v úmyslu se jí věnovat na plný úvazek. Na kurzu se naučíte všechny důležité zákonitosti a pravidla homeopatické teorie a filosofie, a získáte znalosti o homeopatických lécích (Materia Medica). Ve druhém ročníku také uvidíte praktickou aplikaci homeopatie na supervizích (živé odebírání případu), které jsou součástí tohoto kurzu.

Osnovy jsou sestaveny podle standardů mezinárodních homeopatických škol a mezinárodních homeopatických společností.

Kurzy probíhají jednou za měsíc vždy celý víkend (sobota i neděle) ve Zlíně. První ročník začíná v září 2018.

Pokud se chcete přihlásit, nebo chcete více informací, pište na e-mail homeo@hpph.cz

SAMOSTATNÉ SUPERVIZE

Pořádám homeopatické supervize pro studenty homeopatie a homeopaty, kteří chtějí získat více zkušeností z klinické praxe. Oproti supervizím v Kompletním kurzu (viz. výše) je v samostatných supervizích věnován téměř všechen čas odebírání živých případů, tedy praktické aplikaci homeopatie.

Co jsou supervize?

Supervize jsou praktickou aplikací homeopatie před zraky studentů, kdy lektor odebírá živé případy, a studenti tak mohou sledovat způsob, jakým lektor analyzuje jednotlivé případy. Posléze je celý případ diskutován a lektor se studenty probírá všechny důležité aspekty, které  vedly k předepsání daného léku. Praktické zkušenosti nelze nahradit sebelepší znalostí teorie a Materie Mediky, a proto mohou být supervize výrazným obohacením zkušeností a znalostí studentů nebo začínajících homeopatů, a mohou vytvořit přirozený most pro přechod mezi studiem a skutečnou praxí. Na  supervizích jsou také opakovány znalosti homeopatických léků, které jsou u daného případu předepsány nebo mají k případu úzký vztah. U případů také zdůrazňujeme důležité zákonitosti homeopatické teorie, které se u daného případu uplatnily.

Pro koho jsou homeopatické supervize určeny?

Pro kohokoliv, kdo praktikuje nebo studuje homeopatii, a chce se v ní zdokonalit. Není podmínkou být absolventem homeopatické školy, ale předpokládají se alespoň základní znalosti homeopatické teorie a Materie Mediky (znalosti základních symptomů nejznámějších homeopatických léků).

Kde a kdy supervize probíhají?

Supervize probíhají ve Zlíně jednou za měsíc vždy celou sobotu. Začínáme v lednu 2018. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte.

Jak se mohu přihlásit?

Napište mi prosím e-mail na homeo@hpph.cz

INDIVIDUÁLNÍ VEDENÍ STUDENTŮ A ZAČÍNAJÍCÍCH HOMEOPATŮ

Studentům homeopatie a začínajícím homeopatům nabízím poradenství při studiu. Je možné se mnou diskutovat Vaše případy, a mohu Vám poskytnout odborné vedení, pokud si ještě při odebírání případů dostatečně nevěříte, nebo nemáte uspokojivé výsledky.

Nabízím individuální vedení při samotném studiu homeopatie v oblasti homeopatické teorie a Materie Mediky. Pro další informace mě prosím kontaktujte e-mailem na homeo@hpph.cz