KONTAKT A CENÍK

HPPHHomeopatie​ Zlín

Ing. Petr Hoffmann, Dip. IACH

Poradna klasické homeopatie ve Zlíně

Tel: +420 603 568 010

Mail: homeo@hpph.cz

Skype: hpph_homeo


Chcete-li přijít na konzultaci, je nutné se předem objednat, a to telefonicky, e-mailem, nebo přes následující formulář:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

CENY:

Homeopatickou terapii bohužel žádná ze zdravotních pojišťoven v ČR neproplácí a klienti si ji musí hradit sami.

VSTUPNÍ KONZULTACE (90-120 minut).....................................1200 Kč

KONTROLA (45-60 minut).............................................................600 Kč

Poradenství u všech akutních stavů je zdarma pro klienty, kteří jsou v mé dlouhodobé péči.

SAMOSTATNÁ AKUTNÍ KONZULTACE (u klientů, kteří nejsou v mé dlouhodobé péči).....................300 Kč

SLEVA PRO RODINY S DĚTMI: Pokud mých služeb využívají 2 členové rodiny, 3. členovi ze stejné rodiny poskytuji slevu 200 Kč na vstupní konzultaci a 100 Kč na kontrolu, 4. členovi pak slevu 400 Kč na vstupní konzultaci a 200 Kč na kontrolu. Platí pouze pro nejbližší členy jedné rodiny, tzn. rodiče a jejich děti.

Ceny nereflektují pouze čas strávený na osobních konzultacích, ale zahrnují také péči, kterou klientům věnuji mimo konzultace telefonicky a prostřednictvím e-mailu. Je to spíše jakýsi paušál zahrnující také léčbu akutních stavů, která není nijak dále zpoplatněna.

První kontrola se obvykle provádí 2 měsíce po vstupní konzultaci, další kontroly pak s větším odstupem. Mezi kontrolami probíhá bezplatná telefonická a e-mailová komunikace s klientem dle potřeby (např. při akutních stavech). Kontroly je nezbytné v určitých intervalech provádět, protože jsou důležité pro správné vyhodnocení dalšího postupu.